SpaceX вивела у космос партію супутників Starlink

Це вже 49-е виведення на орбіту групи інтернет-супутників із травня 2019 року в рамках проекту Starlink.

 
Американська компанія SpaceX у п’ятницю, 17 червня, здійснила черговий запуск ракети-носія Falcon 9 із партією міні-супутників Starlink. Трансляція велася на сторінці компанії у Twitter.
 
Так, ракету було запущено зі стартового комплексу 39A (LC-39A) Космічного центру ім. Джона Кеннеді, штат Флорида, о 19:09 за Києвом. Вона вивела на орбіту 53 супутники.
 
Повідомляється, що приблизно через 15,5 хвилини запуску супутники відокремилися від другого ступеня ракети на еліптичній перехідній орбіті висотою до 340 км. Після перевірки інженерами SpaceX їх працездатності супутники з використанням власних іонних двигунів піднімуться на штатну орбіту висотою близько 540 км.
 
Водночас багаторазовий перший ступінь американської ракети-носія Falcon 9, яка використовувалася для запусків вже 13-й раз, приблизно через 8,5 хвилини після старту здійснила керовану вертикальну посадку на плавальну платформу-дрон — приблизно за 650 км від космодрому.
 
Як відомо, це вже 49-е виведення на орбіту групи інтернет-супутників із травня 2019 року в рамках проекту Starlink.

Як повідомлялося, у лютому космічна компанія SpaceX втратила близько 40 інтернет-супутників Starlink із 49, виведених на орбіту.

Starlink Ukraine отримала ліцензію оператора

 

 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net