Николай Томенко: Коренные русские в Украине: неадекватность власти Путина неизлечима?

Був час коли ідіотські заяви про Україну робили лише певні політичні неадеквати з Росії. Нині ж вся російська верхівка на чолі з Путіним у своїй ненависті до всього українського перетворилася на таких собі політичних неадекватів.

Це ж треба так не знати історії, політичних наук і міжнародного права, щоб істерити щодо статусу росіян в Україні як НАЦІОНАЛЬНОЇ МЕНШИНИ, а не КОРІННОГО НАРОДУ,

Поясню просто і популярно.

Не може народ який виходячи із права на національне самовизначення створив свою ВЛАСНУ державу, претендувати ще й на статус корінного в ІНШІЙ державі.

Корінний народ — це той, який за всіма міжнародними вимогами та приписами, споконвічно жив на території або частині території держави і попри переслідування чи депортації зберіг свою мову і традиції, має власні соціальні, культурні й представницькі інституції, самоусвідомлює себе як корінний народ і НЕ МАЄ ВЛАСНОЇ ДЕРЖАВИ за межами України.

Всі решта етносів, які мають свої етнічні батьківщини та держави за межами України є НАЦІОНАЛЬНИМИ МЕНШИНАМИ.

Тому й школярі знають, що в Україні повною мірою під визначення корінного народу підпадають КРИМСЬКІ ТАТАРИ і певною мірою — КРИМЧАКИ і КАРАЇМИ. Отож, лише вони можуть претендувати на статус корінних народів на території Криму — складової України.

Росіяни, білоруси, угорці, румуни, болгари, євреї, поляки…які живуть в Україні, проте мають свої етнічні держави за межами України, статусно пошановані як національні меншини відповідно до найдемократичнішого й найтолерантнішого у світі Закону України «Про національні меншини».

Я розумію, що імперська психологія Путіна і К., — це важка й хронічна етнопсихологічна недуга.

Але чому ми, українці, мусимо потерпати від цього?

П.С. Цитувати бредовий коментар Путіна і К. про «коренных россиян» в Україні вважаю недоцільним!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Источник: www.obozrevatel.com