У ЄС скасували вимогу носити захисні маски на борту літаків

В Австрії з 16 травня зняли усі обмеження, що запровадили під час пандемії, а у Франції скасували вимогу носити маски в автобусах та поїздах.

На території Євросоюзу скасували вимогу використовувати захисні маски на борту літаків, запроваджену раніше через пандемію. За рішенням влади ЄС, носінням масок та респіраторів у літаках та аеропортах з понеділка, 16 травня, не є обов’язковим, але носить характер рекомендації.

Водночас Німеччина досі вимагає використання масок на борта всіх літаків, що вилітають з її аеропортів, або сідають у них, заявило міністерство охорони здоров’я у Берліні.

В Австрії скасували всі обмеження

Між тим, в Австрії скасовано всі запроваджені через коронавірус SARS-CoV-2 обмеження.

Зокрема, для в’їзду до країни з 16 травня більше не діє так зване «правило 3G», що вимагало пред’явлення довідок про вакцинацію, перенесення інфекції чи свіжого негативного тесту на коронавірус. Влада у Відні відзначила, що у випадку появи нових варіантів коронавірусу можливе запровадження нових обмежень.

Тим часом у Франції з 16 травня скасували вимогу користування захисних масок у наземному громадському транспорті. Маски необхідні тепер лише у лікарнях та будинках пристарілих. У цих закладах у відвідувачів й досі вимагають і демонстрації «медичного паспорту», тобто свідоцтва про вакцинацію, одужання від COVID-19 чи негативного тесту.

Джерело: Українська служба DW


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Коронавірус

COVID-19: у Німеччині вперше з вересня не зареєстровано нових смертей

Майже по всій Німеччині припиняють діяти антиковідні обмеження

ВООЗ розробила три сценарії коронавірусної пандемії

Німеччина скасувала більшість антиковідних обмежень на федеральному рівні

СюжетКоронавірус: як Україна бореться з COVID-19 в умовах війни

Источник: korrespondent.net