Командування Чорноморського флоту РФ обрало нового флагмана

Фрегат Адмірал Макаров створили у 2012 році у Калінінграді на суднобудівному заводі «Янтарь». На воду його спустили у 2015 році. У 2017 році його було офіційно введено в дію.

 

Командування Чорноморського флоту РФ ухвалило рішення про призначення нового флагмана. Ним став фрегат Адмірал Макаров. Про це у п’ятницю, 13 травня, повідомив журналіст Роман Цимбалюк у Telegram.
 
Зазначається, що на Адміралі Макарові зараз розгорнули оперативну групу Чорноморського флоту.
 
Журналіст розповів, що командування Чорноморського флоту РФ готове, що Адмірал Макаров може повторити долю крейсера «Москва». У такому разі флагманом стане фрегат Адмірал Ессен.
 
Фрегат Адмірал Макаров був спущений на воду 2 вересня 2015 року. Це — один із трьох аналогів кораблів проекту 11356Р Буревісник. Він має довжину 124,8 м та ширину 15,2 м. На ньому є гармати, зенітна артилерія та ракетні установки.
 
У 2018 році фрегат Адмірал Макаров як один із кораблів Оперативного з’єднання ВМФ РФ у Середземному морі почав брати участь у різноманітних «бойових завданнях», особливо під час російської військової кампанії в Сирії.
 
Після повномасштабного російського вторгнення 24 лютого 2022 року фрегат неодноразово обстрілював крилатими ракетами Калібр  територію України.
 
Раніше в ЗМІ повідомили, що фрегат Адмірал Макаров був підбитий.
 
За даними на 12 травня РФ втратила 13 кораблів та катерів у війні з Україною.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net