Starlink Ukraine отримала ліцензію оператора

Компанія була внесена до Реєстру постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг під першим номером.

Компанія Starlink Ukraine (Старлінк Юкрейн) отримала ліцензію оператора. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у четвер, 9 червня.

«Щойно компанія була внесена до Реєстру постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг під номером 1. Представництво компанії SpaceX вже незабаром розпочне активну роботу в Україні», — заявив Федоров.

Як уточнює Інтерфакс-Україна з посиланням на дані Держреєстру фізичних та юридичних осіб-підприємців, ТОВ Старлінк Юкрейн зареєстровано 27 квітня 2022 року у Києві. Його керівником є ​​Олена Каньдя.

Засновником української компанії є Старлінк Холдінгс Незерландс Б.В (США), кінцевим бенефіціарним власником вказано Ілона Маска.

Статутний капітал ТОВ Старлінк Юкрейн складає 50 гривень.

Як відомо, наприкінці лютого в Україні з’явилися перші станції супутникового інтернету Starlink. Вони почали працювати з 1 березня. Також повідомлялося, що Україна отримає тисячі станцій Starlink.

А 20 квітня стало відомо, що на період дії воєнного стану в Україні всі охочі зможуть використовувати інтернет Starlink після завершення всіх необхідних процедур.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net