Microsoft оголосила про скорочення бізнесу в Росії

Корпорація продовжуватиме виконувати чинні договірні зобов’язання перед російськими клієнтами.

 
Американська корпорація Microsoft оголосила про суттєве скорочення бізнесу в Росії через війну в Україні. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на заяву компанії в середу, 8 червня.
 
«У результаті змін в економічних перспективах і впливу на наш бізнес у Росії ми прийняли рішення значно скоротити наші операції в Росії. Ми продовжуватимемо виконувати наші чинні договірні зобов’язання перед російськими клієнтами, поки що призупинення нових продажів залишається в силі», – йдеться в повідомленні.
 
За словами представника компанії, постраждають понад 400 працівників.
 
«Ми тісно співпрацюємо з постраждалими співробітниками, щоб забезпечити шанобливе ставлення до них і нашу повну підтримку в цей складний час», – запевнили в Microsoft.
 
Відомо, що в березні корпорація призупинила продаж нових товарів і послуг у Росії, але продовжувала підтримувати клієнтів, що має.
 
Bloomberg нагадує, що американські компанії в технологічних та інших галузях масово припиняють свою діяльність у Росії.
 
«IBM заявила, що починає зупиняти свої бізнес-операції. Apple Inc. і Nike Inc. припинили продажі. Німецький виробник програмного забезпечення для бізнесу SAP SE заявив у квітні, що вживає заходів з «упорядкованого завершення» своєї діяльності в Росії, плануючи припинити підтримку локальних продуктів в країні й одночасно згортаючи хмарні послуги», – йдеться в повідомленні.
 
Раніше ЗМІ корпорація Google вивезла із РФ більшість співробітників. Її російський офіс ініціював банкрутство в цій країні і перемістив значну частину працівників у Дубай.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net