Структури Ахметова надали на допомогу Україні 2,4 млрд. гривень

Лише гуманітарна допомога охопила вже 2,5 мільйона людей. Також надається допомога військовим.

 
З початку вторгнення Росії підприємства SCM, Фонд Ріната Ахметова та футбольний клуб Шахтар направили на допомогу Україні 2,4 млрд грн, повідомили в компанії SCM.
 
«Значна частина цієї суми – гуманітарна допомога мирним жителям. За 90 днів війни Фонд Ріната Ахметова передав 580 тисяч одиниць медикаментів, понад 60 тисяч гемоконтейнерів та 185 тисяч продуктових наборів. Щоб допомога була максимально ефективною, її напрямки та обсяги визначаються у координації з центральними та місцевою владою», — йдеться у повідомленні.
 
Гуманітарна допомога охопила наразі 2,5 млн людей.
 
Також надається допомога ЗСУ, ТРВ та іншим силовим підрозділам. «Наші захисники отримали автотранспорт, дрони, спеціальні технічні засоби (від тепловізорів до далекомірів), фортифікаційні споруди, одяг та взуття, бронежилети та каски, аптечки та турнікети, рації, пальне тощо», — зазначили у компанії.
 
У прифронтових містах діє програма Метінвесту та ДТЕК «Рятуємо життя», за якою надаються продукти та медикаменти.
 
Також бізнес SCM розгорнули центри підтримки громадян. Для евакуйованих створюються робочі місця. Комунальним службам населених пунктів надається все можливе від палива до засобів індивідуального захисту працівників. Евакуаційні потяги Укрзалізниці одержують вугілля.
 
Компанія ДТЕК безкоштовно надає електроенергію для понад 100 закладів охорони здоров’я та оборонних установ. Завдяки цьому бюджетні та комунальні установи заощадили 137 млн. грн.
 
Своєю чергою, футбольний клуб Шахтар розгорнув на стадіоні Арена Львів Shelter Centre. Клуб провів серію благодійних матчів Shakhtar Global Tour for Peace in Ukraine, зібравши понад 25 млн. грн допомоги.
 
Крім того, Фонд Ахметова займається наповненням музею «Голоси мирних» – найбільшого архіву свідчень українців про події війни з Росією. Наразі вже зібрано понад 15 тисяч історій людей, які постраждали від війни.
 
Раніше у SCM заявили, що щодня витрачають на допомогу Україні мільйон доларів.
 
За даними Forbes, допомога Ахметова є найбільшою серед представників великого українського бізнесу.
 
 
 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

Сюжет«Нас трохи обманули»: що розповідають російські полонені

СюжетЧому Верховна Рада звільнила омбудсменку Денісову посеред війни

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетНедосолене життя — війна спричинила дефіцит солі в Україні

Источник: korrespondent.net