Столтенберг припускає затяжну війну в Україні

Потрібно бути готовим до того, що війна Росії з Україною триватиме місяці та роки, каже генсек НАТО.

 
Генсек НАТО Єнс Столтенберг у четвер, 28 квітня, заявив, що існує ймовірність того, що війна Росії з Україною затягнеться не лише на місяці, а й на роки, повідомляє Sky News.
 
«Ми маємо бути готові до довгострокової перспективи… Існує абсолютна ймовірність того, що ця війна затягнеться і триватиме місяці та роки», — заявив він.
 
Генсек Альянсу запевнив, що НАТО продовжуватиме надавати допомогу Україні — вона включатиме переозброєння зі старої радянської зброї на сучасне західне військове обладнання.
 
За словами Столтенберга, країни НАТО надали Україні військову підтримку на суму близько 8 млрд. доларів.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

Польща закликала ЄС виділити їй гроші на біженців із України

СюжетНе той манікюр і синьо-жовті кросівки: за що затримують у РФ

СюжетПрапор знято: як на Херсонщині встановлюють російську владу

СюжетСитуація у Придністров’ї на тлі війни. Чого боїться Молдова?

Источник: korrespondent.net